מדיניות החנות

מדיניות החנות

 1. האתר משלב חנות אינטרנטית המופעלת על ידי בכר חלפים לרכב.
 2. השימוש באתר זה ייחשב להסכמה מצד הגולש לכל התנאים הכתובים בתקנון.
 3. כל המבצע פעולת רכישה באתר, מצהיר– בעצם ביצועה – כי הוא מודע לתקנון האתר ולכללים החלים על רכישת מוצרים באמצעות האתר ומסכים לתחולתם על פעולת הרכישה.
 4. לבירורים ניתן לפנות לחנות בכר חלפים לרכב בטלפון : 08-6231960 / 08-6236969
 5. המכירה באתר מיועדת עבור תושבי מדינת ישראל בני 18 ומעלה אשר ברשותם תעודת זהות תקפה וכרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי הישראליות.
 6. לצורך השלמת פעולת הרכישה, יידרש הרוכש למלא פרטים אישיים. מילוי הפרטים הינו תנאי הכרחי לביצוע פעולת הרכישה.
 7. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, החנות של בכר חלפים לרכב רשאית למנוע ממך מלרכוש מוצרים באתר באחד המקרים הבאים:

א.  אם מסרת במתכוון פרטים שגויים

ב.  אם ביצעת מעשה או מחדל הפוגעים או העלולים לפגוע בחנות

ג.  אם עשית שימוש בשרותיי החנות לביצוע מעשה בלתי חוקי או כדי לאפשר,להקל, לסייע או לעודד ביצועו של מעשה כזה.

ד. אם כרטיס האשראי שברשותך נחסם או הוגבל לשימוש בדרך כלשהי.

 1. חנות בכר חלפים לרכב מציעה לרכישה באתר מוצרים במחיר ובתנאים כפי שתמצא לנכון לפי שיקול דעתה הבלעדי. לבכר חלפים לרכב שמורה הזכות הבלעדית להוסיף מוצר על המוצרים המוצעים באתר ו/או לגרוע מהם מוצר, לקבוע את כמות כל מוצר שיוצא לרכישה, את אופן הרכישה ואת מחיר הרכישה.
 2. תנאי מוקדם לאישור פעולת הרכישה הוא כי המוצר הנרכש מצוי במלאי ו/או במלאי הספק. לפיכך אם לא תוכל חנות בכר חלפים לרכב לספק את המוצר לרוכש עקב חוסר במלאי,תשיב לרוכש את הסכום ששולם על ידו, או תבטל את חיוב כרטיס האשראי שלו ובמקרה זה,לא תהיה לרוכש כל טענה או תביעה כנגד בעניין זה.
 3. בעת ביצוע פעולת הרכישה יידרש הרכוש להכניס למערכת פרטים אישיים שלו, לרבות שמו וכתובתו וכן מספר וסוג כרטיס האשראי באמצעותו הוא מבקש לבצע את עסקת הרכישה.מפעילי האתר לא יהיו אחראים לטעות בביצוע עסקת הרכישה הנובעת מהכנסת פרטים שגויים או פרטים כלשהם על ידי הרוכש למערכת. במקרה בו בחר מבצע הפעולה שלא להשאיר את פרטי כרטיס האשראי, אלא כי ייווצר עמו קשר טלפוני לצורך ביצוע קבלת פרטי האשראי, תחשב הפעולה כמושלמת רק לאחר מסירת פרטי האשראי ע"י מבצע הפעולה.
 4. פרטי פעולת הרכישה ופרטי הרוכש ישמשו לשימושה הפנימי של חנות בכר חלפים לרכב ולא יועברו על ידה לכל גורם אחר/צד ג', למעט העברת הפרטים לחברת האשראי לשם קבלת אישור לביצוע עסקת הרכישה. הרוכש מסכים כי פרטיו ישמרו במערכת.
 5. חיוב הרוכש בגין המוצר שרכש יבוצע באמצעות כרטיס האשראי באופן מיידי לאחר רכישת המוצר על ידו, ובכפוף לאישור חברת האשראי.
 6. חנות בכר חלפים לרכב שומרת על זכותה לשנות תקנון זה, להוסיף עליו ו/או לגרוע מהוראותיו. כל עסקת רכישה כפופה להוראות התקנון שיהיה אותה עת  בתוקף ויפורסם באתר.
 7. במידה שתחול או תתגלה טעות בתיאור המוצר,במחירו, בתנאי התשלום המפורטים לידו, בתמונתו או בכל חומר אחר הנוגע למוצר או בקבלת הנתונים מן הרוכש, תהיה חנות בכר חלפים לרכב רשאית לבטל את עסקת הרכישה בכל מועד עד אספקתו לרוכש מבלי שהדבר יחשב להפרת הסכם מצידה.

מדיניות משלוחים

א. עלות משלוחים: אנו מספקים שירות משלוחים לכל אזורי הארץ במחיר אחיד בסך 25 ₪. המחיר תקף עבור שירות מסירה בלבד. במצב של מסירה + איסוף מהלקוח, עלות המשלוח יהיה 50 ₪ (עלות של 2 הובלות). 
ב. החבילה נשלחת ללקוח כשהיא ארוזה היטב ועליה מודבק מרקוד על דף משלוח (לחברת ההפצה). במצב בו החבילה מגיעה ללקוח במצב שונה מהמתואר, יש באפשרותו לא לקבל את החבילה. באחריותו לעדכן אותנו בנושא. 
ג. המשלוח יגיע ללקוח תוך עד 7 ימי עסקים מביצוע ההזמנה במערכת האתר + ביצוע תשלום (הזמנה שבוצעה אחרי השעה 12:00 תיחשב ליום העסקים הבא). ימי עסקים של משלוחי השירות הדיגיטלי שלנו הם א'-ה' לא כולל יום שישי וחגים.  
ד. המשלוח מתבצע באמצעות חברת הפצה חיצונית,  לכן בכר חלפים אינה יכולה לקחת אחריות עבור זמן הגעת החבילה ללקוח. במצב בו לקוח אינו מרוצה משירות ההפצה / זמן ההגעה / שירות הלקוחות הישיר בין הלקוח לחברת ההפצה ידווח לבכר חלפים בכדי שנוכל לשפר ולייעל את השירות עבור לקוחותינו. תלונות או פניות משפטיות עקב אי שביעות רצון ניתן לפנות לחברת ההפצה "בזק משלוחים" (מספר 036728632)
ה. במידה ולקוח לא קיבל את החבילה בהתאם למדיניות המתוארת המשלוחים שלנו יכול לבטל את המשלוח ולקבל זיכוי מלא עבור המוצר והמשלוח ששולם מול בכר חלפים. 

 

מדיניות החזרות

א. החזרת מוצרים תתבצע רק בתיאום מראש עם בכר חלפים לרכב, את המוצר צריך לשלוח אלינו למחסן בכתובת הפחח 11 עמק שרה באר שבע. 
ב. בכדי לקבל זיכוי כספי על חלקים המוצרים חייבים להיות חדשים ושלא נעשה בהם שימוש וכשהם באריזתם המקורית ושאריזתם במצבה המקורי על כל חלקיה וסימניה.
ג. כל הפריטים יוחזרו בתוך 14 ימים מיום קבלתם בתוספת החשבונית המקורית. מוצרים ללא חשבונית לא יתקבלו.
ד. דמי הובלת המוצר חזרה למחסני האתר הם באחריות המשתמש. המשתמש אחראי לכל עלות כספית נוספת עבור משלוח המוצרים המוחזרים. במקרה בו ניתן למשתמש שירות נוסף הנדרש עבור המוצר כמו כיוון, התאמה וכל פעולה אחרת ספציפית למוצר, יחוייב המשתמש בעלויות אלה והחזרת המוצר לא תזכה את המשתמש בעלויות אלה. במקרים בהם קיימות עלויות נוספות כגון: מיסים, דמי תווך, דמי הובלה ליעדים אחרים בארץ ואו בעולם יחוייב המשתמש בעלויות אלה.
ה. במידה והלקוח קיבל הטבה של  משלוח חינם עבור ההזמנה והלקוח החזיר את החלק, נזכה אותו באופן מלא עבור המוצר אך יחויב בגין עלות המשלוח בלבד בסך 25 ש"ח (נזכה פחות עלות המשלוח).
ו. במצב של חלק לא מתאים / הזמנה שרוצים לבטל – החזרת המוצר צריכה להיות למחסן של "בכר חלפים" והינה באחריות הלקוח. אנו מציעים שירות נלווה של איסוף חלק מלקוח בעלות של 40 ש"ח באמצעות חברת ההפצה איתה אנו עובדים (אין לנו רווח, ממקום של שירות). 
ז. מוצרים באחריות – מוצרים אשר הותקנו ברכב ונעשה בהם שימוש לא יזוכו כספית. במידה ויש בעיה בחלק במסגרת זמן האחריות הלקוח יכול לבצע החלפה של החלק ולקבל חדש (תקופת האחריות משתנה בהתאם לקטגורית המוצר, מידע מופיע בעמוד המוצר). 
ח. שאלות נוספות בנוגע לביטולים או החזרות או מקרים נוספים שלא פורטו לעיל ניתן לפנות לשירות לקוחות. בטל 08-6231960 / 08-6236969

תקנון מדניות ביטול עסקה

ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981

error: Content is protected !!