ציריות לרכב

ציריה לרכב

ציריה לרכב היא חלק חשוב מאוד ברכב. היא אחראית על העברת הכוח מהמנוע לגלגלים. הציריה עשויה בדרך כלל מפלדה או מאלומיניום, והיא מורכבת משני חצאים המחוברים זה לזה באמצעות מיסבים. המיסבים מאפשרים לציריה להסתובב בקלות, והם מסייעים למנוע ממנה להישחק.

ישנם שני סוגים עיקריים של ציריות לרכב: ציריות אחוריות וציריות קדמיות. ציריות אחוריות אחראיות על העברת הכוח מהמנוע לגלגלים האחוריים, בעוד שציריות קדמיות אחראיות על העברת הכוח מהמנוע לגלגלים הקדמיים.

אם הציריה מתקלקלת, זה יכול להוביל לבעיות רבות ברכב. הרכב עלול לנוע בצורה לא אחידה, והוא עלול לגרום לרעשים. בנוסף, הציריה עלולה להישבר, מה שעלול לגרום לתאונה.

לכן חשוב מאוד לבדוק את הציריה באופן קבוע ולהחליפה אם היא מתקלקלת.

להלן כמה סימנים לכך שהציריה שלך מתקלקלת:

  • הרכב נע בצורה לא אחידה.
  • הרכב משמיע רעשים.
  • הציריה חמימה יותר מהרגיל.
  • הציריה פגומה.

אם אתה מבחין באחד או יותר מהסימנים הללו, חשוב מאוד לקחת את הרכב למוסך כדי לבדוק את הציריה.

החלפת ציריה ברכב

פעמון ציריה 

פעמון ציריה הוא חלק בהיגוי הרכב. הוא ממוקם בתוך הציריה, ומטרתו היא להגן על הג'ולות של הציריה מפני לכלוך ומזהמים. חלק זה עשוי בדרך כלל מפלסטיק או מתכת, והוא מעוצב בצורה כזו שהוא מכסה את הג'ולות מכל הצדדים.

אם פעמון הציריה ניזוק, הוא עלול לגרום לבלאי מוגבר של הג'ולות של הציריה, ובסופו של דבר להחלפת הציריה כולה. אם אתה מבחין ברעשים או רטט מההגה, או אם אתה מרגיש שהיגוי הרכב אינו מדויק, כדאי לבדוק את פעמון הציריה. אם פעמון הציריה ניזוק, עליך להחליפו בהקדם האפשרי.

טיפים לשמירה על פעמון הציריה שלך:

  • נסה להימנע מנסיעה בדרכים משובשות או בתנאי מזג אוויר קשים.
  • בצע תחזוקה שוטפת לרכב שלך, כולל החלפת שמן ציריה באופן קבוע.
  • בדוק את פעמון הציריה באופן קבוע לסימני פגיעה או בלאי.

ציריות חדשות ומשופצות עם אחריות

אצל בכר חלפים תוכלו למצוא מגוון עצום של ציריות חדשות וציריות משופצות לרוב סוגי הרכבים. אנו משווקים ציריות חדשות תחליפיות באיכות גבוהה וציריות מקוריות משופצות במטרה הטובה ביותר.

כל המוצרים שלנו מגיעים עם אחריות (משתנה בהתאם לסוג המוצר). אנו מזמינים אתכם ליהנות ממחיר משתלם, שירות איכותי ואיכות ללא פשרות. אנו מחזיקים מלאי גדול של ציריות ולכן יכולים לספק באופן מיידי, במידה ואין לנו במלאי נוכל להשיג עבורכם את החלק הדרוש במהירות…

משלוח לכל מקום ומחיר הוגן

אנו עובדים עם חברת הפצה מסודרת המספקת שירותי הפצה לכל אזורי הארץ ללא יוצא מן הכלל. תוך עד 5 ימי עסקים (ערים מרכזיות מגיע מהר) המשלוח יגיע עד לפתח ביתכם, ניתן לבצע הזמנה ישירות למוסך.

ציריה לרכב מחיר

עלות הציריות משתנות מרכב לרכב לכן אין תשובה חד משמעית לעניין זה. באמצעות מערכת הסינון שלנו תוכלו לבצע בדיקה לפי סוג הרכב, תוכלו לבחור ציריה חדשה / ציריה משופצת ולקבל תוצאות בהתאם למאגר המוצרים הקיים באתר. אם לא מצאתם ניתן לפנות אלינו דרך הטלפון או הוואטסטפ ונוכל לבדוק עבורכם מחיר מדויק במידה וניתן להשיג לחלק שלכם. 

בכר חלפים לרכב מציע ציריות חדשות ומשופצות, אנו לא מוכרים משומש בכלל. אנו מתמחים במכירת חלפים ללא שירותי התקנה. 

error: Content is protected !!