שאלות נפוצות

אצל בכר חלפים ניתן למצוא מגוון עצום של חלפים לרוב סוגי הרכבים. אנו מחזיקים במלאי חלקי חילוף עבור כל סוגי הרכבים הפופולארים שיש בשוק, חשוב להבין כי עולם הרכב הנו רחב מאוד מאחר וכל שנה יוצאים דגמים חדשים לרוב פירמות הרכב כאשר ברוב המקרים כל דגם בנוי מחלפים שונים. אנו עושים מאמץ רב לספק מענה לרוב סוגי הרכבים, במידה ואין לנו את החלק ננסה לעזור לכם באיתור והשגת החלק ממגוון הספקים הרחב איתם אנו עובדים באופן שוטף…

התשובה היא בהחלט כן. ניתן למצוא אצלנו מגוון רחב של חלפים מקוריים לרוב סוגי הרכבים. בין מוצרנו ניתן למצוא חלקים מקוריים, תחליפים (בפירמות שונות), ומשופצים באיכויות שונות. 

ממש לא. בכר חלפים היא חנות המתמחה בייבוא ושיווק חלפים לרכב אך אינה מגרש לפירוק רכבים. אין אנו עוסקים כלל בפירוק אלא רק במכירה של חלקים ממגוון סוגים לרוב סוגי הרכבים.

התשובה היא לא. אנו עוסקים אך ורק במכירת חלקים לרכבים ולא לוקחים חלק בהרכבתם באף מקרה. לצורך הרכבה יש צורך לפנות לאיש מקצוע מוסמך (בהתאם לסוג החלק), אבל נשמח להמליץ לכם על נותני שירות איכותיים שאנו מכירים…

אנו מספקים שירותי משלוחים לכל חלקי הארץ במחיר אחיד של 40 ש"ח בלבד עד ללקוח. מומלץ לבקר במדיניות המשלוחים למידע נוסף.  

ברוב הגדול של המקרים כן. תקופת האחריות משתנה ממוצר למוצר בהתאם לסוגו ולתקופת האחריות שהיצרן מספק. כמובן שנספק לכם את המידע באופן שקוף עוד בתיאור המוצר אודות פרק זמן האחריות. 

לא. רוב החלקים שאנו מספקים הם אכן חדשים, אך יש לא מעט קטגוריות מוצרים שניתן למצוא אצלנו גם חלקים משופצים. אנו לא מוכרים משומשים כלל. 

אנו עושים את המיטב במטרה לבצע בדיקת התאמה של החלק הנכון לרכב הרלוונטי אך יכולים גם להיות מצבים בהם החלק לא מתאים על אף כל הבדיקות הקודמות שבוצעו. במצב כזה נדאג לבצע החלפה / זיכוי מלא עבור המוצר (בהתאם למדיניות שלנו).

ברוב הגדול של המקרים אנו מספקים אחריות למוצר! פרק זמן האחריות משתנה בהתאם לקטגורית המוצר כאשר הממוצע הינו 3-6 חודשים. רק במקרים בודדים אנו לא מספקים אחריות (כגון זכוכית מראה, טסות ומוצרים אחרים שעלולים להישבר בהתקנה לא נכונה). 

בהחלט כן. בתהליך ההזמנה באתר ניתן לבחור בין איסוף עצמי / משלוח. אנו נמצאים בבאר שבע בכתובת הפחח 11 עמק שרה. במידה וביצעתם הזמנה באתר תוכלו ליהנות מאיסוף מהיר ללא המתנה מיותרת. 

error: Content is protected !!