החלפת מצבר חדש לרכב

אתם קמים בבוקר מוכנים ליום חדש, נכנסים לרכב, מסובבים את המפתח, ו… כלום.

בעיה במצבר? המשיכו לקרוא…

רובינו חווינו לפחות פעם אחת סיטואציה שבה המצבר לרכב שבק חיים בזמן לא מתוכנן ונדרש מאתנו לשנות את מסלול היום בכדי להחזיר את הרכב למצב של נסיעה. אם כך, חושבים שהמצבר עושה את הבעיה? כך כדאי לפעול…

1. וודאו כי כל המתגים ברכב מכובים וכי אין משהו ששכחתם דולק אשר דורש חשמל ומרוקן את המצבר.

2. נסו להניע את הרכב באמצעות כבלים – במידה והבעיה אכן בחוסר חשמל מצד המצבר הרכב אמור להניע בקלות באמצעות חיבור לרכב אחר. הרכב מניע? מצוין, תנו לו כמה דקות לפני שאתם מתחילים נסיעה.

3. בקרו במוסך שלכם – כדי לבצע בדיקה של טעינת המצבר של הרכב, באמצעות כלי מיוחד ניתן לבדוק האם יש טעינה במצבר או שאכן צריך מצבר חדש. מלבד זאת זו ההזדמנות לוודא כי המצבר מחובר ומחוזק כפי שצריך להיות בכדי שיעביר חשמל לרכב.

מצבר או לא מצבר?!

בנקודה זו תדאו האם מדובר בתקלה קטנה שנגרמה עקב זה ששכחתם את האורות דולקים ואתם יכולים להמשיך את סדר היום או שאכן צריך לדאוג למצב חדש כדי לא להיתקע בפעם הבאה שמנסים להניע את הרכב…

מצבר חדש – משימה די פשוטה

החלפת מצבר לא דורשת מיומנות מיוחדת וברוב במקרים תוכלו לבצע את ההחלפה בעצמכם. כמובן שאתם יכולים פשוט לתת למוסך לטפל עבורכם בהחלפת המצבר (וכנראה שכל הסיפור יעלה לכם קצת יותר) או לחלופין, לקפוץ לחנות חלפים הקרובה ולרכוש בעצמכם מצב ולחסוך את עלות ההתקנה (ולרוב גם תיווך על החלק).

 

 

מאמרים נוספים:

error: Content is protected !!