חלפים משופצים לרכב

חלקי חילוף לרכב מתחלקים למספר קטגוריות עיקריות הכוללות חלקים חדשים, משופצים ומשומשים. במאמר זה נתמקד דווקא בחלקים משופצים לרכב ונדגיש מספר נקודות שכדאי לדעת בנושא.

מה חשוב לדעת על שיפוץ חלקים לרכב?  

  1. שיפוץ דורש מקצועיות וניסיון – לכן האופן שבו מבצעים את השיפוץ בהחלט משפיע על איכות התוצר הסופי. במידה וביצעו שיפוץ בצורה לא נכונה החלק לא יחזיק מעמד כפי שיכול היה במידה ועבר שיפוץ איכותי.
  2. משופץ מקורי – ברוב הגדול של המקרים מבצעים שיפוץ דווקא לחלקים מקוריים של הרכב מאחר וייצרן הרכב לרוב מספק את המוצר באיכות הטובה ביותר עבור הרכב.
  3. זמן ממוצע – של שיפוץ חלק הינו 2-3 ימים, תלוי במידת הבלאי של החלק שצריך לשפץ.
  4. מגוון חלקים – ניתן להשיג משופצים ביניהם מדחסים, אלטרנטורים, הגהים, ציריות, גירים ועוד…
  5. מחזירים את הגוף הישן – כחלק מהעסקה על מנת שגם החלק התקול שלכם ימשיך את המחזוריות ולמעשה ישמש את הלקוח הבא שיצטרך זמינות מיידית לאותו חלק משופץ.

חלפים משופצים בבכר חלפים

ניתן למצוא אצלנו מבחר גדול של חלפים משופצים בזמינות מידית במדף. במידה ואין לנו את החלק משופץ בחלק מהמקרים אנו יכולים להשיג אותו או לשלוח את החלק של הלקוח לשיפוץ. אנו מספקים לכל החלקים אחריות ואפשרות להחזיר במידה והחלק לא מתאים (גם יכול לקרות).

 

מאמרים נוספים:

חלקי חילוף לרכבי הובלה

חלקי חילוף לרכבי הובלה

רכבי הובלה כמו משאיות המשמשות להובלת דירות, דורשות תחזוקה קבועה והחלפת חלקי חילוף באופן קבוע ותדיר על מנת לשמור על פעילותם התקינה

שמפו לרכב

שמפו לרכב: המדריך המלא

הרכב שלך הוא לא רק כלי תחבורה, הוא הבית השני שלך. אז למה שתסתפק בנסיעה ברכב מלוכלך ומאובק? הגיע הזמן להעניק לו

error: Content is protected !!